Медичних сестер вітали в Бердичеві

Дата: 14.05.2018 19:32

Щорічно, 12 травня, світова медична громадськість відзначає Міжнародний День медичної сестри.

Медичні сестри – перші помічники лікаря, адже саме вони виконують усі необхідні лікарські процедури на  амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстренної та швидкої медичної допомоги. Від їх праці, душевної доброти, справжнього гуманізму та професіоналізму багато в чому залежить якість надання медичної допомоги та збереження  здоров’я пацієнтів.

Напередодні в актовій залі Бердичівської центральної міської лікарні відбулися урочистості з нагоди свята. Медичних сестер лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги привітати міський голова Василь Мазур, заступник міського голови з гуманітарних питань Валентина Адаменко та народний депутат України Олександр Ревега.

Гарний настрій дарували вихованці центру О. Розумкова та міського палацу культури ім. О.Шабельника.

Від адміністрації лікарні та профспілкового комітету присутні отримали квіти та подяки за відданість справі.