Наближаємо онкодопомогу населенню

Дата: 23.03.2018 18:55

Плановий виїзд спеціалістів ЖООД не став несподіванкою для бердичівлян, адже медики первинної та вторинної ланки заздалегідь були повідомлені та попередньо підготували пацієнтів. Провідні лікарі ЖООД, а саме – онкохірург Міщеряков І.В., онкогінеколог Кравчук В.В. та мамолог Станкевич І.С. ознайомилися з показниками онкопатології у місті, оцінили потужність медичного закладу м. Бердичева, щодо виявлення та лікування передракових захворювань та раку безпосередньо.

На прийом завітало більше 100 пацієнтів, серед яких чимало людей літнього віку, які навряд чи змогли звернутися в онкодиспансер.

Проведені фахівцями ЖООД лекції „освіжили” знання та підвищили онконасторогу колег з Бердичева, що в подальшому має покращити раннє виявлення злоякісних пухлин.

Онколог                             Печенюк Ю.П.