Подяка

Дата: 20.08.2021 14:42

Від щирого серця хочу подякувати всьому колективу Бердичівської міської лікарня, а саме інфекційному відділенню.

За Ваші чуйні серця, за розуміння, за терпіння, за Ваш професіоналізм та майстерність, за надшвидке реагування на будь-які прохання не дивлячись ні на пору доби ні на втому. Ви допомагаєте не тільки покращити фізичний стан здоров’я, але й надаєте моральну підтримку на найвищому професійному рівні. У Вас для кожної людини, яка потрапила в біду, є правильно підібране кожне слово, яке допомагає йти далі, боротися і не опускати руки.

Хочу відмітити завідуючу відділенням Костюченко Раїсу Миколаївну. Вона не лише прекрасна людина, але й професіонал своєї справи. У відділенні правильний підхід до організації роботи, чітко поставлені завдання перед кожним працівником та гарно підібраний колектив.

Медсестрички – чарівниці, їхні ніжні ручки просто творять чудеса, настільки легко та професійно ставлять крапельниці та дають уколи, що навіть не відчувається.

Санітарки – бджілки-трудівниці завжди в роботі – щось миють, витирають, дезінфікують. В палатах та й в усьому відділенні чистота й порядок.

Не можу не відмітити харчування. Їжа смачна, як домашня. З усіх лікарень, де я колись бувала, тут годують найсмачніше.

Щиро дякую за допомогу, за моє життя та здоров’я. Залишайтесь завжди такими як ви є добрими, чуйними людьми. І нехай Господь дає Вам і Вашим рідним і близьким міцне здоров’я та гарну долю.

Дякую що Ви є.

Паламарчук Т.П.