«Вакцинація від COVID-19 - уся інформація у вас на долоні».

Дата: 20.08.2021 11:49

Чудовий захід відбувся в міській лікарні 18 серпня 2021 р., на якому медичні працівники отримали відповідь на багато запитань щодо вакцинації.

Формат проведення такої зустрічі був інший — у вигляді дискусії. Спікером та модератором дискусії був Федір Лапій — голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, який намагався розвіяти існуючі міфи щодо вакцин та процесу вакцинації лікарів від COVID – 19 . Багато є побоювань, котрі стримують медиків від вакцинації. Вся надана інформація має наукове підтвердження.

Чому важливо вакцинуватися проти COVID19?

Вакцинування допоможе сформувати імунітет до вірусу, що захистить кожного від важкого перебігу хвороби.

Це зменшить ризик заразитися й перенести COVID -19 з легшими симптомами та передати вірус іншим.