Інформація !

Дата: 10.08.2021 08:48

Інформація щодо внесення змін до договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій

Фінансування КНП «Бердичівська міська лікарня» здійснюється за рахунок коштів, які надходять від Національної служби здоров’я України згідно договорів про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій. Зважаючи на невідповідність дохідної та витратної частини договору, лікувальні заклади акцентували увагу на перегляді оплати медичних послуг. Листом № 16549/5-17-21 від 03.08.2021 року НСЗУ інформує щодо перегляду ціни договору за результатами аналізу внесених даних в ЕСОЗ за квітень-червень 2021 року, якщо фактичний обсяг наданих медичних послуг відрізняється від запланованого більше ніж на 20%.

Враховуючи, що процес перерахунку орієнтованої ціни, а також формування та укладання договорів про внесення відповідних змін потребує значних витрат часу, НСЗУ повідомляє про можливі затримки у виплатах коштів у серпні місяці 2021 року. (Лист додається)

затримки з виплатам