День донора.

Дата: 16.06.2021 13:59

15 червня – продовження Дня Донора

Так, у цьому році День Донора у КНП «Бердичівській міській лікарні» БМР продовжився на території однієї із військових частин нашого міста.

Дякуючи розумінню командування легендарної 26-ї бригади та донору Вадиму  Шимко, який взяв усі переговори на себе, 15 червня був проведений збір крові у 112 чоловік.  Разом із військовими кров здавали і наші постійні донори.

Для нас – це акт милосердя, а не просто процес заготовки крові. Для хворих – це надія на спасіння їхнього життя! Зовсім не важко підрахувати скільки хворих людей отримає одужання, або полегшення стану. І все завдяки, здавалося б, простому донорському дню!

Хочеться дякувати і дякувати усім, хто приймає участь у процесі заготовки незамінного середовища!

Бажаємо усім міцного здоров’я, успіхів у житті! Миру усім на землі!

З великою вдячністю

Лікар – трансфузіолог