Відкриття відділення екстренної медичної допомоги

Дата: 16.06.2021 12:26

На території міської лікарні лікарів, медичний персонал, керівників лікарні, міської, районної та обласної рад, відділу охорони здоров’я, обласного госпіталю ветеранів війни, народного депутата України зібрала важлива і бажана подія в житті медичної галузі та усієї Бердичівської міської територіальної громади. Це відкриття реконструйованого відділення екстреної медичної допомоги, на яке з нетерпінням чекали бердичівляни протягом кількох місяців.

Нове відділення загальною площею у майже 1000 кв.м має все необхідне для надання якісної медичної допомоги, щоденно сюди звертаються близько 80 осіб, яким проводять необхідні лікувально-діагностичні дослідження і при потребі залучаються фахівці відповідного профілю. Згідно з вимогами обладнана палата інтенсивної терапії, є сучасна система вентиляції приміщення, централізована система подачі кисню, а саме відділення працює цілодобово та створено всі умови для надання комплексних послуг, обстеження, діагностики і лікування.