Донорська справа

Дата: 20.04.2021 15:51

Уже не в перший раз, по нашому проханню, командування в/ч А3091 іде на зустрів нам, медикам, здаючи свою кров для лікування хворих, які її потребують. А їх дуже багато. На їх кількість не впливають ніякі фактори, ніякі катаклізми. Вони чекають на нашу з Вами допомогу.

На жаль, настали такі часи, коли свої корективи у нашу донорську справу, вносять різні події, незалежно від нас.

Це – і епідемія COVID-19, і військові події на сході України, це і від’їзд  потенційних донорів на роботу за кордон  і т.п.

Тому у цьому році,  для нас було приємною несподіванкою, коли подзвонив до лікарняного банку крові наш постійний донор Вадим Шимко і сказав, що домовився з командуванням 26-ї бригади про можливість організації дня донора у військовій частині.

Дане міроприємство було призначено на 15 квітня. До приїзду бригади усе було підготовлено: приміщення, столи для донорів, меблі для медперсоналу.

Було взято кров у 110 донорів.

Слід відмітити, що у цьому році командування частини дозволило на своїй території здавати кров цивільним.

Дякуючи цьому, її могли здати, починаючи з 8 год. ранку, т.б. в першу чергу, наші постійні донори: колектив міської лікарні на чолі з директором Ларисою Бабіковою, нач. відділу охорони здоров’я Валентиною Остапюк, представниками міськвиконкому, учасники бойових дій Бердичівщини.

Скільки хворих буде врятовано завдяки цьому міроприємству!

Почуття приємної гордості має керувати кожним донором і підштовхувати його кожен раз на наступну дачу крові для  порятунку людини, яка її потребує.

За кожну зроблену справу для поповнення банку крові, за кожен крок, який зроблено для того, щоб усе пройшло нормально і спокійно, хочеться дякувати і дякувати командуванню 26-ї бригади.

Зичимо усім міцного здоров’я, доброти, миру!

Щоб ніколи не проходило бажання допомогти хворим частинкою своєї крові!

З великою повагою,

лікар лікарняного Банку крові