КФД

Дата: 29.01.2021 09:46

Кабінет функціональної діагностики Бердичівської міської лікарні продовжує працювати в умовах епідеміологічної ситуації в державі в цілому і у кожному місті зокрема, дотримуючись карантинних обмежень і вимог.

В кабінеті проводять кваліфіковані обстеження функціонального стану серцево – судинної та дихальної систем хворих амбулаторних та стаціонару, призивного контингенту військкомату та дітям, уточнення діагнозу, оцінка впливу проведеного лікування.

В кабінеті  функціональної діагностики проводяться такі обстеження:

• електрокардіографія;
  • навантажувальні проби;
  • реографія судин верхніх, нижніх кінцівок та судин головного мозку;
  • спірографія.

В останні кілька років широко використовується таке дослідження як добове (Холтерівське) моніторування ЕКГ.

Основним показником для проведення добового моніторування ЕКГ є :

• порушення серцевого ритму та провідності;
  • оцінка лікування аритмій;
  • оцінка функції імплантованих пристроїв;
  • діагностика та оцінка ефективності лікування ішемії міокарда.

За 2020 році в КФД було проведено 303 дослідження по Холтеру. Обстеження проходять пацієнти за направленням лікаря-кардіолога міської поліклініки.

Усі обстеження проводяться кваліфікованими працівниками – лікарями-функціоналістами та медичними сестрами.

У 2020 році на оснащення кабінету поступив апарат електроенцефалограф, на якому будуть проводитись обстеження – електроенцефалографія (ЕЕГ) методика, яка дає можливість оцінити функціональний стан головного мозку у пацієнтів із скаргами на втрату свідомості.

Без направлення лікаря пройти обстеження у кабінеті функціональної діагностики можливо, проплативши за обстеження у відділенні медичних послуг.

Кабінет функціональної діагностики працює з 9.00 до 16.30.