ЛИСТ-ПОВІДОМЛЕННЯ (щодо продовження договорів оренди)

Дата: 27.01.2021 09:45

Адміністрація  КНП “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 р. (далі – Закон) №157-IX та постанови Кабінету Міністрів України №483 від 03.06.2020 р. «Деякі питання оренди державного та комунального майна» (далі – Порядок), було встановлено новий порядок передачі державного та комунального майна в оренду.

Відповідно до частини 1 статті 18 Закону, продовження договорів оренди здійснюється за результатами проведення аукціону в електронній торговій  системі.

У відповідності до пункту 143 Порядку, орендар, що має намір продовжити договір оренди, який підлягає продовженню за результатами проведення аукціону, звертається до орендодавця із заявою про продовження договору оренди   не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку дії договору оренди.

Якщо чинний орендар має заборгованість із сплати орендної плати, він не може звертатися із заявою про продовження договору оренди до моменту погашення ним такої заборгованості.

Виходячи з вищевикладеного, пропонуємо вчасно звертатись із заявою про наміри продовження договору оренди.