Нарада з лікарями ультразвукової діагностики

Дата: 15.01.2021 09:47

За ініціативою директора КНП «Бердичівська міська лікарня», Лариси Бабікової 14.01.2021р. відбулася робоча нарада з лікарями ультразвукової діагностики. Опрацьовані проекти пакетів медичних гарантій на 2021р, які стосуються профілактики, діагностики та лікування в амбулаторних умовах. Зупинилися на вимогах до організації надання послуг. Особливу увагу звернули на новий пакет «Ведення вагітності в амбулаторних умовах».  Підставою надання послуг є направлення сімейного лікаря, лікуючого лікаря або самозвернення до лікаря акушер - гінеколога. Вкотре Лариса Бабікова наголосила про те, що ультразвукові дослідження в лікарні безкоштовні за направленням  лікаря.

Шановні бердичівляни! У випадку  виникнення непорозуміння щодо обстеження, звертайтеся особисто до директора закладу.