Попередження розвитку раку!!!

Дата: 22.09.2020 14:16

Вчасно проведена якісна колоноскопія – попереджує розвиток колоректального раку!

На жаль, все більше молодих людей хворіють даним видом раку. Ряд досліджень показали, що саме після 50 навіть у людей без жодних скарг ризик захворіти стрімко зростає.

Щоби вберегти себе від колоректального раку, важливо вчасно діагностувати поліпи (передракові стани). В КНП « Бердичівська міська лікарня» колоно та гастроскопій проводиться на сучасних відео системах. Можливо проведення гастроскопій під загальним знеболенням. Відеоколоскопії частіше всього, якщо відсутні проти покази, проводяться під загальним знеболенням ( в «медикаментозному сні»).

Для отримання послуги безкоштовно необхідно мати електронне направлення сімейного лікаря.