Урочисте відкриття новорічної ялинки

Дата: 26.12.2019 11:34

24 грудня на території КНП «Бердичівська міська лікарня» відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На святковому заході були присутні як діти так і дорослі. Їх чекала весела розважальна програма  за участю Діда Мороза та Снігуроньки.

У заході були присутні міський голова В.К.Мазур, представники міськвиконкому та міської лікарні.

Василь Костянтинович привітав зі святом, з прийдешнім Новим роком дітей, а також усіх, хто вірить у справжні дива, побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення .

Всіх присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим щиро привів ансамбль Любарської ОТГ «Глезняночка» . Звучали гарні пісні та мелодії, побажання щастя, здоров’я, добробуту, святкового настрою.

Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.