Подяка лікарям інфекційного відділення

Дата: 18.12.2019 14:33

Директору

КНП «Бердичівської міської лікарні»

Л.М.Бабіковій

пацієнтів інфекційного відділення

палати № 8

Ми, Штуюнда Ольга, Сологуб Аліна, Матвієнко Катя, Грузицька Ельвіра, хочемо висловити велику подяку працівникам інфекційного відділення за їхню тяжку працю. Особливо Соловйовій Надії Миколаївні за те, що не дивлячись на кількість пацієнтів, вона завжди приділяє особливу увагу кожному, завжди усміхнена. Відноситься до пацієнтів з материнською турботою. Хай Вас Бог нагороджує великим здоров’ям і залізним терпінням.

З повагою,

пацієнти КНП «БМЛ»: