Пожежні тренування

Дата: 22.11.2019 11:54

Ранок 21 листопада в приміщенні КНП «Центру первинної медико санітарної допомоги» почався із дзвінка до рятувальників.

В актовому залі, на другому поверсі, сталася пожежа. Спрацювала автоматична система пожежного спостереження. Завдяки вмілим діям медичних працівників вдалося організовано евакуювати з приміщення весь персонал і пацієнтів, які були на прийомі у лікарів.

Рятувальники за лічені хвилини  прибули на виклик. При допомозі драбини через вікна евакуювали з другого поверху тих, хто застряв у задимлених приміщеннях.

Бойові розрахунки пожежників діяли злагоджено, професійно і за короткий строк локалізували полум’я, а згодом ліквідували пожежу. Начальник 9 пожежно-рятувальної частини Андрій Беглий діями своїх підлеглих задоволений.

Так пройшли спільні пожежні тренування ДСНС, центру ПМСД і міської лікарні.

«Люди мають бути готовими до дій у надзвичайній ситуації. Вони повинні діяти вміло, злагоджено, навчено»,- підвела підсумок тренування директор КНП «ЦПМСД» Бердичівської міської ради Н.І.Хорошун.