Подяка

Дата: 15.10.2019 11:35

Біда спіткала нашу родину раптово і лікування хвороби мого чоловіка, Вакули Олега Степановича, я повністю довірила медичному персоналу нашої КНП «Бердичівської міської лікарні». Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність і професіоналізм медичного персоналу інфекційного відділення та відділення реанімації. Ці два колективи очолюють справжні професіонали - Раїса Миколаївна Костюченко та Ірина Павлівна Тарахтелюк. Великі слова вдячності лікарю-анестезіологу - Сокольвак Наталії Броніславівні. Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер відділення реанімації під керівництвом ст. м/с - Тетяни Анатоліївни Марченко, які разом переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання.

Хочу згадати добрим словом увесь молодший персонал відділення, який старанно слідкує за чистотою.

Бажаю усім здоров'я, щастя, миру.

З повагою, Вакула Тетяна Миколаївна