Колективу інфекційного відділення

Дата: 14.06.2019 15:33

Директору КНП «Бердичівської міської лікарні»

Бабіковій  Ларисі  Миколаївні

Подяка

Подякувати хочу колективу інфекційного відділення: лікарю Костюченко Р.М., інфекціоністу Березнюк М.М. за професіоналізм лікарів. Дуже гарний, зібраний колектив працює там. Дякую медсестрам за безболісні уколи, крапельниці, санітарочкам – за чисті палати, кухню – за теплі чаї, дієтичні смачні обіди. Усміхнені обличчя, бажання скоріше одужати підбадьорює хворих, всиляє віру, надію що все буде гаразд з такими людьми, які піклуються про стан твого здоров’я.  Побільше б таких колективів і хвороби були б нам поплечу.

В канун свята медичного працівника хочу привітати весь колектив інфекційного відділення із їх професійним святом. Побажати їм богатирського здоров’я, щастя, любові, благополуччя, добробуту, хай зерна добра, тепла, які Ви несете, поповнюється сторицею.

Хай у Ваших оселях буде тепло і затишок,  хай будуть здорові Ваші рідні і близькі люди!

Низький Вам уклін!

З повагою хвора Берегова-Гійкуліцька