Обласний центр крові в Бердичеві

Дата: 24.05.2019 12:53

І знову бригада обласного центру крові в м. Бердичеві. Ніяк медицина не може обійтися без донорської крові. Які б дорогі лікарські засоби не застосовували для лікування хворого, коли йому необхідні препарати та компоненти крові – нічого не може їх замінити.

А для того, щоб була  можливість лікувати таких хворих, донори з числа друзів, родичів повинні здати кров в обласному центрі крові.

Існує ще одна можливість здати кров. Це – виїзди бригади обласного центру крові безпосередньо на підприємство чи організацію.

В цьому році такий виїзд вже був організований у військову частину нашого міста. І ось, 20 травня, бригада приїхала у відділ державної служби з надзвичайних ситуацій.

Все було організовано на високому рівні: наявність донорів, підготовка робочих місць.

Хочемо подякувати начальнику відділу державної служби з надзвичайних ситуацій – Шевчуку І.В., заступнику – Рейко В.Є., головному фахівцю та водночас активному нашому донору – Охрімцю О.І. за їх розуміння наших проблем, за організацію даного заходу.

Хочемо подякувати усім працівникам, які прийшли здавати кров, виконавши свій громадянський обов’язок.

Надіємося на подальшу співпрацю.

Завідувач лікарняним Банком крові   Ривкіна Н.П.