До дня боротьби з туберкульозом

Дата: 27.03.2019 10:17

Щорічно 24 березня відзначається Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Цей день має велике значення для привернення уваги до проблеми туберкульозу та покращення обізнаності населення про дану хворобу. З цією метою фахівці КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської міської ради напередодні завітали до ТОВ «Бердичівський пивоварний завод». Лікар-фтизіатр Рибінська Г.В. та лікар-інфекціоніст Березнюк М.М. провели бесіду з працівниками підприємства щодо профілактики та лікування захворювань на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, здорового способу життя.

Всі бажаючі мали можливість пройти флюорографічне обстеження легень, виміряти артеріальний тиск, рівень глюкози в крові, анонімно обстежитись на ВІЛ. Такою можливістю скористалися більше 80 осіб. Всім були надані рекомендації.

Зустріччю були задоволені всі: і медики, і працівники ТОВ «Бердичівський пивоварний завод».