Відкриття новорічної ялинки в Бердичівській центральній міській лікарні

Дата: 24.12.2018 12:45

20 грудня 2018року на території Бердичівської центральної міської лікарні відбулося відкриття новорічної ялинки. Це свято стало доброю традицією в міській лікарні вже протягом 8 років.

На свято завітали  міський голова м. Бердичева Мазур Василь Костянтинович, народний депутат України Ревега Олександр Васильович  та депутати міської ради. Гості побажали радісних Різдвяних свят, успіхів, злагоди, любові, достатку у родинах та фінансового благополуччя медичним працівникам та усім присутнім.

Олександр Васильович Ревега нагородив Грамотами Верховної ради лікаря-невролога – Михайлович Е.В. та заступника директора ЦПМСД Ковальчук В.І.

Справжнє казкове дійство було подароване учасниками колективу міської лікарні «Перлина». На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька.

Розважальна концертна програма підняла настрій усім присутнім, а особливо маленьким учасникам свята, які отримали подарунки від Діда Мороза.