Відкриття новорічної ялинки в Бердичівській центральній міській лікарні

Дата: 28.12.2017 11:51

22 грудня 2017року на території Бердичівської центральної міської лікарні відбулося відкриття новорічної ялинки, це свято стало доброю традицією в міській лікарні.

На свято завітали  міський голова м. Бердичева Мазур В.К. та депутати міської ради. Гості побажали радісних Різдвяних свят, успіхів, злагоди, любові, достатку у родинах та фінансового благополуччя медичним працівникам та усім присутнім.

Справжнє казкове дійство було подароване учасниками колективу міської лікарні «Перлина». На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька.

Розважальна концертна програма підняла настрій усім присутнім, а особливо наймолодшим учасникам свята, на вулиці панувала справжня зима з великою кількістю снігу та гарним настроєм.