Осіннє свято в Бердичівській центральній міській лікарні

Дата: 30.10.2017 11:42

Великий колектив Бердичівської центральної  міської  лікарні поповнився 13 молодими спеціалістами, із них 2 молодих лікарів.

Гарний настрій панував в залі.  Молодь надіється на підтримку досвідчених колег, а ветерани - медики не скупляться передавати свої знання.

Яка святкова атмосфера в залі! Справжнє родинне свято!

Традиційно в залі міський  голова  - Василь Костянтинович Мазур, заступник міського голови – Валентина Василівна Адаменко,  народний депутат України – Олександр Васильович Ревега з святковим тортом, та ще й із сюрпризом – поїздкою до міста Радомишль.

Нікого не залишили байдужими виступи артистів міського палацу культури. Чудові українські пісні, чарівний звук саксофону - відволікли  від буденних проблем всіх у залі.

Кульмінацією свята було вручення головним лікарем ЦМЛ Л.М. Бабіковою символічного «вогню знань» молодим спеціалістам, які пронесуть його крізь все своє життя.

Інформаційно-аналітичний відділ