Протипожежне тренування в Бердичівській ЦМЛ

Дата: 21.09.2018 12:49

Відповідно до затвердженого графіку навчань і тренувань 20 вересня 2018р. в міській лікарні м. Бердичева були проведені протипожежні тренування медичного персоналу за темою: «Умовне гасіння пожежі та евакуація персоналу і хворих».

Тренування пройшло в декілька етапів.

На першому етапі були вивчені посадові інструкції чергового персоналу, плани евакуації та схеми оповіщення.

На другому етапі було практично відпрацьовано дії персоналу по ввідній «Загоряння холодильника в процедурному кабінеті інфекційного відділення».

На третьому етапі медичний персонал практично на обладнаному майданчику,  використовуючи вогнегасники, гасив пожежу.

Члени добровільної пожежної дружини, яку очолює В.С. Гайдай, лікарі та  медичні сестри діяли вміло.

«Діяли злагоджено вміло з поставленими завданнями впорались в найкоротший термін. Тренуватися, вдосконалювати свої навички по ліквідації  можливих загорянь – наш обов’язок» -  підвів  підсумок  заступник головного лікаря   О.С. Самолюк.

М.О. Полєвой - Фахівець з питань Цивільного захисту