Бердичівська центральна міська лікарня

Неврологічне відділення (телефон 4-28-98)

Завідувач  – Власюк Надія Анатоліївна

Відділення розраховане на: 20 ліжок цілодобового стаціонару (в складі яких 6 ліжок інтенсивної терапії (П.І.Т.) для лікування інсультів) та 20 ліжок денного стаціонару (які працюють у 2 зміни).

В неврологічному штаті – 8  лікарів невропатологів, 14 сестер медичних, 12 молодших медичних сестер.

Лікар-невролог надає невідкладну медичну допомогу хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу, судомами, вегето-судинними кризами.

У відділенні проводиться медикаментозне лікування таких захворювань:

• ішемічні та геморагічні інсульти
  • транзиторні церебральні ішемічні атаки
  • запальні захворювання нервової системи (розсіяні склерози, розсіяні енцефаломієліти, церебральні арахноідіти і мієліти)
  • орфанні захворювання нервової системи
  • БАС (боковий аміотрофічний склероз)

У відділенні проводиться тромболізисна терапія по державній програмі препаратом Актилізе при ішемічному інсульті.

В діагностиці широко застосовується КТ, УЗД та ехо-енцефалоскопія. Лікарі відділення постійно вдосконалюються, відвідуючи науково-практичні конференції республіканського та міжнародного рівнів.

Неврологічне відділення Бердичівської ЦМЛ зареєстровано в міжнародному реєстрі інсультів RES-Q. Лікарі відділення беруть участь у семінарах та конференціях організації Angels Initiative GDPR. Усі спеціалісти пройшли навчання на базі Академії інсультів у м. Київ та в м. Вінниця в інсультному центрі (лікарня ім. Ющенка) по проведенню тромболізису препаратом Актилізе.