Неврологічне відділення
(телефон 4 – 28 – 98)

Завідувач  – Власюк Надія Анатоліївна

Відділення розраховане на: 20 ліжок цілодобового стаціонару (в складі яких 6 ліжок інтенсивної терапії (П.І.Т.) для лікування інсультів) та 20 ліжок денного стаціонару (які працюють у 2 зміни).

В неврологічному штаті – 8  лікарів невропатологів, 14 сестер медичних, 10 молодших медичних сестер.

Лікар-невролог надає невідкладну медичну допомогу хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу, судомами, вегето-судинними кризами.

У відділенні проводиться медикаментозне лікування таких захворювань:

• ішемічні та геморагічні інсульти
  • транзиторні церебральні ішемічні атаки
  • запальні захворювання нервової системи (розсіяні склерози, розсіяні енцефаломієліти, церебральні арахноідіти і мієліти)
  • орфанні захворювання нервової системи
  • БАС (боковий аміотрофічний склероз)

У відділенні проводиться тромболізисна терапія по державній програмі препаратом Актилізе при ішемічному інсульті.

В діагностиці широко застосовується КТ, УЗД та ехо-енцефалоскопія. Лікарі відділення постійно вдосконалюються, відвідуючи науково-практичні конференції республіканського та міжнародного рівнів.

Неврологічне відділення Бердичівської ЦМЛ зареєстровано в міжнародному реєстрі інсультів RES-Q. Лікарі відділення беруть участь у семінарах та конференціях організації Angels Initiative GDPR. Усі спеціалісти пройшли навчання на базі Академії інсультів у м. Київ та в м. Вінниця в інсультному центрі (лікарня ім. Ющенка) по проведенню тромболізису препаратом Актилізе.

У відділенні відкрита палата для реабілітації хворих, які перенесли інсульт, оснащена виробами медичного призначення, придбаних за рахунок коштів міського бюджету.

Палата розрахована на амбулаторних пацієнтів, які проходять лікування в умовах денного стаціонару неврологічного відділення, від моменту виникнення інсульту до року.

Лікарі неврологи, логопед, інструктор  ЛФК навчають хворого та його  родичів адаптуватися до нових умов життя (їсти, одягатися, розмовляти, ходити та інше)