Лабораторія

Номер мобільного телефону:

olgakisusik@gmail.com

Освіта:

Перша кваліфікаційна категорія "Клінічна лабораторна діагностика". Впродовж 2002 - 2005 років навчалась в Бердичівському медичному коледжі на факультеті «Лікувальна справа» (диплом з відзнакою). Протягом 2005 - 2010 року навчалась в Житомирському державному університеті імені Івана Франка на факультеті«Біологія». В 2011 році пройшла спеціалізацію в Національному університеті охорони здоров‘я України імені Л. П. Шупика «Клінічна лабораторна діагностика».

Робота:

Протягом 2005 - 2010 року працювала медичною сестрою кардіологічного відділення Бердичівської міської лікарні. В 2011 році почала працювати в Клініко-діагностичній лабораторії Бердичівської міської лікарні. З 02.02.2012 року виконую обов‘язки завідуючої Клініко-діагностичної лабораторії Бердичівської міської лікарні.

Старший лаборант

клініко-діагностичної лабораторії

Климчук Тетяна Володимирівна

Номер мобільного телефону:

+38 097 485 36 78

klimcukt839@gmail.com

Освіта:

Вища кваліфікаційна категорія «Клінічна лабораторна діагностика». Протягом 1991 1994 років навчалась в Бердичівському медичному училищі «Лікувальна справа». Впродовж 1995 2000 років навчалась в Житомирському інженерно-технологічному інституті «Радіотехнік». Кваліфікація: інженер з експлуатації медичного обладнання.

Робота:

Протягом 1995 2005 років працювала черговим фельдшером Бердичівської швейної фабрики «Одяг». В 2006 році почала працювати в Клініко-діагностичній лабораторії Бердичівської міської лікарні на посаді фельдшер-лаборант. З 01.06.2012 року почала виконувати обов’язки старшого лаборанта Клініко-діагностичної лабораторії Бердичівської міської лікарні.