Інформація про заклад

Станом на 01.01.2021 рік ліжковий фонд КНП «Бердичівська міська лікарня» БМР налічує 303 ліжка, із яких 156 ліжок виділено для госпіталізації пацієнтів з підозрою та підвищеною гострою респіраторною хворобою COVID – 19. Для цього повність перепрофільовано кардіологічне, хірургічне, дитяче, неврологічне та офтальмологічне відділення.

З 10.11.2020 року тимчасово лікарня призупинила надання невідкладної медичної допомоги населенню, у зв’язку з повним перепрофілюванням для госпіталізації хворих із підозрою і підтвердженою гострою респіраторною хворобою COVID – 19 згідно наказу УОЗ Житомирської ОДА № 1599  і  № 1600 від 04.11.2020 рік.

В 2020 році придбано медичного обладнання та апаратури на суму 23480233,69 грн. – це відеоендоскопічна система з відео гастроскопом, відеоколоноскопом (комплект), апарати для штучної вентиляції легень, кисневі концентратори, оксигенератори, комп’ютерний томограф, апарат УЗД, комплект обладнання для проведення методом ІФА, система для ПЛР, автоматичний гематологічний аналізатор, апарат рентгенівський мобільний, кольпоскоп, імунофлуорисцентний аналізатор, відеоларингоскоп та інше.

В закладі постійно проводяться поточні ремонтні роботи на суму 588,1 тис.грн. з них: місцевий бюджет – 345,2 тис.грн., кошти НСЗУ – 132,2 тис.грн., спец.фонд – 94,5 тис.грн., благодійні кошти – 16,2 тис.грн.

На капітальний ремонт поліклініки для дорослих (утоплення зовнішніх стін) витрачено 199,9 тис.грн. за кошти місцевого бюджету. На капітальний ремонт частини приміщень з улаштуванням засобів доступності для осіб з інвалідністю в міській поліклініці та акушерському корпусі витрачено 1459,6 тис.грн. за кошти НСЗУ.

В 2020 році  підписали договір з НСЗУ по 12-ти пакетах згідно вимог до медичних послуг у рамках програми медичних гарантій.

25.03.2020 року КНП «Бердичівська міська лікарня» БМР пройшла сертифікаційний аудит системи управління якістю щодо вимог ДСТУ ІSO 9001:2015 та одержали сертифікат.

15.07.2020 року заклад пройшов акредитацію та одержав сертифікат із підтвердженням вищої акредитаційної категорії.