Інфекційне відділення
(телефон 4 – 09 – 72)

Завідувач  -  Костюченко Раїса Миколаївна (лікар першої категорії, інфекціоніст для дорослих)

Відділення розраховане на 50 ліжок: 25 ліжок для дитей і 25 ліжок для дорослих (із них 3 - паліативного профілю)

Лікарі:

• Ковшикова Галина Сергіївна - лікар - інфекціоніст дитячий, лікар вищої кваліфікаційної категорії.
  • Шишмінцева Надія Миколаївна -лікар-інфекціоніст дитячий, лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Стельмах Ірина Василівна – старша сестра медична, вища кваліфікаційна категорія.

У відділенні працює 20 молодших спеціалістів з медичною освітою:

• 4 з вищою кваліфікаційною категорєю
  • 4 з І кваліфікаційною категорєю
  • 8 з ІІ кваліфікаційною категорєю

У відділенні також працює 20 молодших медичних сестер.

Відділення складається з трьох частин:

• боксована частина для лікування хворих на особливо небезпечні та висококонтагіозні крапельні інфекції - І поверх відділення
  • частина першого поверху відділення для лікування хворих з інфекціями шлунково-кишкового тракту та гепатитів
  • ІІ поверх відділення – для лікування хворих з повітряно-краплинними інфекціями.

У відділенні розташований фізіотерапевтичний кабінет, де пацієнтам виконуються різноманітні фізіотерапевтичні процедури, що покращує процес одужання.

Інфекційне відділення надає висококваліфіковану медичну допомогу хворим на гострі кишкові інфекції, інфекції дихальних шляхів, зовнішніх покривів, інфекції з  трансмісивним та перентеральним механізмом передачі, хворим з ВІЛ-інфекцією, СНІДом та ВІЛ-індикаторними захворюваннями.

Медична допомога у відділенні надається всім віковим категоріям населення міста Бердичева та Бердичівського району. Пацієнти госпіталізуються за направленням суміжних спеціалістів з поліклінік, стаціонарів та хворі, що доставлені бригадою екстреної допомоги і за самозверненням.

Лікарі та середній медичний персонал постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи науково-практичні конференції, лекції на обласному та державному рівні, тематичні курси вдосконалення по лікуванню хворих на ВІЛ-інфекцію та вірусні гепатити, ознайомлені з сучасними методиками лабораторного обстеження хворих на інфекційні захворювання.