Хірургічне відділення
(телефон 2 – 11 – 58)

Завідувач - Руденко Володимир Іванович

Відділення розраховане на 55 ліжок, з них:
20 хірургічних, 10 урологічних, 5 дитячих, 15 гнійних і 5 проктологічних.

Відділення надає невідкладну та планову хірургічну допомогу дорослому та дитячому населенню з хірургічними захворюваннями, захворюваннями сечовидільної системи. Виконуються сучасні оперативні втручання при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, патології прямої кишки, заднього проходу, чоловічої статевої системи, доброякісних новоутвореннях шкіри, підшкірної клітковини, варикозному розширенні вен нижніх кінцівок. Використовуються сучасні методи діагностики.

В діагностиці широко застосовуються КТ та УЗД. Лікарі відділення постійно вдосконалюють свою кваліфікацію, відвідуючи науково-практичні конференції республіканського та міжнародного рівня, курси тематичного вдосконалення.

Хірургічна служба КНП «Бердичівської міська лікарня» Бердичівської міської ради  з радістю повідомляє, що придбане і встановлене обладнання, яке дає можливість проводити цілий комплекс малоінвазивних втручань при хірургічній, урологічній, гінекологічній патології (холецистектомії, видалення кіст, сечокамяній хворобі) наряду із традиційними операціями при плановому оздоровленні та наданню невідкладної допомоги при ургентній патології.