Гінекологічне відділення

Номер телефону +38 095 428 56 26

Телефон відділення (04143) 4-16-87

Освіта

Вища кваліфікаційна категорія по акушерству та гінекології. Закінчив Дубнівське медичне училище 1984 році. В 1992 році закінчив Тернопільський медичний  інститут, факультет лікувальна справа. Постійне підвищення кваліфікації: передатестаційні цикли по акушерству та гінекології, курси по тематичному вдосконаленню,  по онкогінекології та гінекологічних захворювань, тематичні курси підвищення кваліфікації по патології протікання вагітності. В 2020 році - пройшов цикл тематичного вдосконалення «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології» на базі Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського ННІ післядипломної освіти.

Робота

З 1992 року працював лікарем акушер-гінекологом в Бердичівській міській лікарні в пологовому стаціонарі та  гінекологічному відділенні. З 1999 року працює завідувачем  гінекологічного відділення Бердичівської міської лікарні.

Лікар акушер-гінеколог

ЖИГУН Роман Іванович

Номер телефону +38 066 773 65 79

Освіта

У 2010 році закінчив Вінницький Національний Університет імені Пирогова. З 2013 року проходить курси спеціалізації по акушерству та гінекології, онкогінекології та патології протікання вагітності. В 2019 році  пройшов цикл тематичного вдосконалення «Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії та гінекології» на базі Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського ННІ післядипломної освіти.

Робота

З 2010 по 2013 р. – інтернатура на базі Бердичівської міської лікарні

З 2013 року по теперішній час працює  лікарем акушер-гінекологом жіночої консультації та гінекологічного відділення.

СЕСТРИ МЕДИЧНІ:

Мельник Ірина Володимирівна -  старша сестра медична, вища категорія, стаж роботи 28 р.

Анохіна Оксана Миколаївна – сестра медична процедурна, вища категорія, стаж роботи 28 р.

Кладько Тетяна Володимирівна – сестра медична палат стаціонару, вища категорія, стаж роботи 24 р.

Строкань Людмила Вікторівна – сестра медична палат стаціонару, вища категорія, стаж роботи 19 р.

Лисюк Валентина  Петрівна – сестра медична палат стаціонару, ІІ категорія, стаж роботи 12 р.

Кваснюк Катерина Миколаївна – сестра медична палат стаціонару, ІІ категорія, стаж роботи 8 р.

Ступнюк Наталія  Олександрівна – сестра медична стаціонару, без категорії, стаж роботи 2 р.

МОЛОДШІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ:

Вольнюк Віра Борисівназагальний стаж у відділенні 20 р.

Балагута Руслана Василівна – загальний стаж у відділенні  23 р.

Янчук Світлана Олександрівна  - загальний стаж у відділенні  5 р.

Кучер Тетяна Петрівна – загальний стаж у відділені  15 р.

Кушнір  Надія  Адамівна – загальний стаж у відділенні  29 р.

Жук Валентина Володимирівна – загальний стан у відділенні 8 р.

Василюк Ірина Юзефівна – загальний стаж у відділенні 2 р.

Гінекологічне відділення

надає невідкладну медичну допомогу жіночому населенню з приводу:

I.    Гострі гінекологічні стани:

• новоутворення додатків матки (розрив яєчника, кісти);
  • гострі стани пов’язані з вагітністю до 22 тижнів;
  • запальні процеси органів малого тазу;
  • травми жіночих статевих органів;
  • загроза переривання вагітності;
  • кровотечі під час вагітності;
  • позаматкова вагітність;
  • ранні гестози вагітних;
  • завмерла вагітність.

II.    Проведення планових оперативних лікувань захворювань жіночої статевої сфери:

• з приводу пухлин матки та додатків матки;
  • реконструктивні операції (пластичні);
  • з приводу запальних утворень жіночої статевої сфери.
  • лапароскопічні оперативні втручання на жіночих статевих органах.

III.    Проведення консервативного стаціонарного лікування:

• проведення діагностичних лікувальних процедур.

​IV.    Проведення диспансеризації жіночого населення.