Акушерське відділення
(телефон 2 – 23 – 47),

Завідувач – Грубський Віталій Миколайович

Відділення розраховане на 30 ліжок, з них 10 – палати патології.

Акушерське відділення КНП «Бердичівська міська лікарня » знаходиться в Центрі Жінки з 2010 року.

Відділення укомплектоване усім необхідним обладнанням та апаратами  для надання кваліфікованої медичної допомоги : вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим.

У відділенні оснащені 6 сучасних пологових залів , згідно новітніх пренатальних рекомендацій. Оперативний блок , блок інтенсивної терапії новонароджених ,всі післяпологові палати розраховані на 1 породіллю та дитину ,в кожній  палаті оснащений свій санвузол .

Лікарі відділення постійно удосконалюються ,відвідуючи практичні – наукові конференції ,наукові курси удосконалення.

У відділені функціонує цілодобовий пост лікарів акушерів-гінекологів та педіатрів - неонатологів .Весь персонал з повагою відноситься до своїх пацієнтів і завжди готовий надати їм кваліфіковану медичну допомогу та пораду!